Tuzla Grup

Tuzla Grup » Kurumsal

2000 yılında ilk şirketi olan Tuzla Otomotiv & İnşaat Ltd. Şti ile faaliyetlerine başlayan Tuzla Group; İnşaat,Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde Tuzla Otomotiv & İnşaat, Se-Sa İnşaat & Gayrimenkul Şirketleri adı altında yatırımlar yapmaktadır. İnşaat sektöründe bugüne dek 26.000 metrekareden fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Tuzla Group, Tuzla’da nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir.

Bugüne dek seçtiği beyaz yakalı olarak adlandırılan, eğitimli ve kültür düzeyi itibariyle yüksek, gelir grubu itibariyle ise B ve B+ olarak tanımlanan alıcı kitlesine hitap eden projeleri geliştirip 3 adet 19.000 metrekare proje ve bitmiş 26.000 metrekare proje dahil olmak üzere toplam 45.000 metrekare 18 projeyi hayata geçirmiştir.

Biz Tuzla Group olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

İlkemiz, topluma hizmet etmek ve müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye, işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam etmektir.

Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.